NOBO new TOP

NOBO new FRONT

YENİ NOBO

Tüm NOBO elektrikli ısıtıcılar, dünyanın önemsediği ve kabul ettiği Lot 20 Enerji Verimlilik Yasasına uygundur.
Elektrikli ısıtıcı sektöründe ilklere imza atan, ödüllü tasarıma sahip NOBO ürünleri; size sağlıklı ve kaliteli ısınma konforunun yanı sıra çalışırken ve bekleme modunda en az elektriği tüketerek bütçenize de katkı sağlayacak.

 

Özel yazılımlı yapak zekâya sahip patentli termostatlar; tıpkı anne şefkati gibi sizin konforunuzu ön planda tutacak.

Daha temiz yüzey

Yeni Nobo’ların oval hatları ve geniş ızgara aralıkları daha rahat temizlik imkanı sağlıyor.

 

Daha az toz

Özel alaşımlı yüzeyi toz tutmuyor ve çok kolay temizleniyor.

 

Daha çok ısı verimliliği

Nobo elektrikli ısıtıcıların odanıza uygun ölçülerde birçok alternatifi bulunmakta.
Elektrik tüketimini minimumda tutan, doğru ölçüye sahip bir ısıtıcı kullanmanın keyfini çıkarın.

DAHA İYİ KONFOR,
DAHA DÜŞÜK
ELEKTRİK FATURALARI

Nobo termostatları, size daha tutarlı ısıtma ve daha düşük elektrik faturaları sağlar.

Bunun basit bir sebebi var: Nobo Termostatları o kadar hassastır ki, bir kereden fazla ayarlamak zorunda kalmayacağınız için rahatsız edecek sıcaklık dalgalanmalarını önlemiş olursunuz. Yeni termostat teknolojisine sahip yeni Nobo ısıtıcılara geçmeniz, evinizin türüne bağlı olarak yılda 450 ila 900 TL tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.

 

NOBO İLE MÜKEMMEL ISITMA

Nobo termostatlar çok hassastır ve ısıtıcının kendi sıcaklığından neredeyse hiç etkilenmez. Piyasadaki diğer termostatların genel problemi, ısı kaynağına monte edilmiş haldeyken odadaki sıcaklığı ölçmek zorunda olmalarıdır. Bu; birçok durumda termostatın odayı gerçekte olduğundan daha sıcak ölçmesi anlamına gelir. Bu durum da termostatın ısıtıcıyı kapatmasına ve sıcaklığın ayarladığınız değerin altına düşmesine yol açar. Sıcaklık düştüğü için rahatsız olur ve ısıtıcıyı tekrar tekrar açmanız gerekir. Ya da yüksek sıcaklığa ayarlarsınız. Bunun sonucunda sürekli ayarlar ya da ısıtıcınız sürekli enerji tüketir. Dolayısıyla daha yüksek elektrik faturalarıyla karşılaşırsınız.

 

HER ZAMANKİNDEN DAHA HASSAS

Nobo’nun yeni termostatları her zamankinden daha hassastır ve piyasadaki en düşük sıcaklık dalgalanması olan 0,5°C ile sıcaklığı ayarladığınız değerde sabit tutar.

Nobo Termostat Seçimi
NOBO NCU-2TE

Haftalık programlanabilen çalışma sistemi sayesinde NOBO ısıtıcınızı kendi ihtiyacınıza göre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Mekândaki ısıyı ölçme becerisi sayesinde istediğiniz sıcaklık için kendini daha önce yada belirlenen sıcaklıktan fazlaysa daha sonra çalıştırma becerisine sahiptir. Bu sayede elektrik tüketimini sizin için en verimli şekilde kullanır.

NOBO NCU-1R

Basitçe istediğiniz sıcaklığa ayarlayın, belirlenen sıcaklığı korumak için kendini otomatik ayarlar. Kumanda sistemi olmaksızın kullanılabilir ancak Nobo enerji kumandası ile daha da konforlu ısınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aksesuarlar

NOBO SENSE

Pratik pencere sensörü ile pencere açıldığında ısıtıcınız bunu hemen algılayacak;
basit, sağlam bir enerji tasarrufu sağlayacak.

TEKERLEKLER

Nobo portatif ayak seti, ısıtıcınızı kolaylıkla seyyar modele dönüştürebileceğiniz anlamına gelir. Isıya ihtiyacınız olan yere kolayca götürün ve istediğinizde ısıtıcınızı ortadan kaldırın.